Trūkst skaidra valdības plāna bēgļu uzņemšanai

Nenostājoties pret bēgļu uzņemšanu kopumā, Latvijas Reģionu apvienība tomēr vēlas valdības skaidrojumu Saeimai par šo jautājumu. Saeimas deputāts Dainis Liepiņš (Latvijas Reģionu apvienība) norādīja, ka valdībai aizvien trūkst skaidra plāna …

Nenostājoties pret bēgļu uzņemšanu kopumā, Latvijas Reģionu apvienība tomēr vēlas valdības skaidrojumu Saeimai par šo jautājumu. Saeimas deputāts Dainis Liepiņš (Latvijas Reģionu apvienība) norādīja, ka valdībai aizvien trūkst skaidra plāna attiecībā uz bēgļiem.
„Mēs neesam pret bēgļu uzņemšanu, bet gribam skaidri saprast, pēc kādiem principiem tas tiks darīts,” pauda Liepiņš.

Deputāts norādīja, ka trūkst skaidra valdības plāna par to, kā notiks uzņemšana: vai neļaus koncentrēt vienā vietā un dos iespēju šiem cilvēkiem strādāt. Tāpat būtisks esot jautājums, kas notiks ar migrantiem, kas netiks atzīti par bēgļiem.

Savukārt Nacionālā apvienība, kura iepriekš arī uzstāja uz valdības skaidrojumu Saeimai par bēgļu uzņemšanu, nu vasaras laikā, tiekoties ar premjeri, esot saņēmusi atbildes gan uz saviem, gan iedzīvotāju iesūtītajiem jautājumiem, pauda Rihards Kols (Nacionālā apvienība).

Jau vēstīts, ka ceturtdien, 3.septembrī, Saeima pirmajā rudens sesijas sēdē atgriezīsies pie bēgļu jautājuma. Opozīcija vēlas, lai valdība nekavējoties Saeimai sniegtu plašāku skaidrojumu, kā notiks 250 patvēruma meklētāju uzņemšana.